Preloader Close
I N D U S T R I A L F R I G O
industrialfrigo.com.tr bir HASTEK Plastik Sistemleri markasıdır.

Hakkımızda

Hakkımızda

INDUSTRIAL FRIGO HAKKINDA

1969 yılında İtalya'da 2500 m²'lik fabrikasında üretim hayatına başlayan Industrial Frigo, yıllar içerisinde üretim hacmini artırarak, 2014 yılı itibariyle 18.500 m² kapalı alanda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Industrial Frigo, 200'ü aşkın insan kaynağıyla endüstriyel soğutma ve ısıtma sistemleri ile sektörünün en büyük üreticileri arasında yerini almıştır.

Endüstriyel soğutma ve ısıtma alanında edinmiş olduğu bilgi ve deneyimi ile küresel pazarda sektör liderleri arasında yerini alan Industrial Frigo, son teknolojiye sahip tesisi ve üretim kapasitesinden, Ar-Ge projelerinden üretim araçlarına, malzeme seçiminden enerji kullanımına kadar üretimin her basamağında sürdürülebilirlik odaklı çalışarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

INDUSTRIAL FRIGO & HASTEK PLASTİK SİSTEMLERİ

Yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Hastek Plastik Sistemleri, bu politikasından ödün vermeden ve standartlarını her daim koruyarak, sürdürülebilir büyüme odaklı bir strateji ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Sürekli büyüyen ve gelişen bir kurumsal yapı içerisinde plastik sektöründe faaliyetlerini sürdüren Hastek Plastik Sistemleri, 2000 yılında endüstriyel soğutma ve ısıtma sistemleri üzerine faaliyet gösteren İtalyan marka Industrial Frigo firmasının Türkiye temsilciliğini almıştır.

60 yılı aşkın bir süredir sahip olduğu tecrübesiyle tüm iş süreçlerinde teknoloji destekli, yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşımı ile farklı sektörlere lider ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. 

ORTAK MİSYONUMUZ

Sürekli inovasyonu, daha az enerji tüketen cihazlar üretmeyi ve ihtiyaç halinde gerekli desteği sunmayı ilke edinmiş Industrial Frigo, deneyimli kadrosu, sürekli yaptığı Ar-Ge çalışmaları ve yatırımları ile yeniliklerin öncüsü olup, güçlü bir çözüm ortağı olmayı kendisine görev addetmiştir. İleri teknoloji ile üretilen endüstriyel sistemleri, geniş orijinal yedek parça stoğu ve teknik servis ekibi ile inovatif ve profesyonel çözümler sunmaktadır.

Industrial Frigo ve Hastek Plastik Sistemleri olarak, müşterilerimize en uygun, en doğru ve kaliteli hizmeti vermek ortak misyonumuzdur.

Bu misyon doğrultusunda Hastek Plastik Sistemleri olarak, sadece cihaz tedariği değil, sistemin en iyi şekilde çalışması için gerekli altyapı konusunda da destek vermeyi görev olarak benimsemiştir. Bugüne kadar teslim etmiş olduğu yüzlerce proje ile müşterilerine daha düşük üretim maliyetleri sunarken, yüksek stok hacmi, geniş ürün portföyü ve güçlü servis ağı ile endüstriyel soğutma ve ısıtma ihtiyacının bulunduğu her yerde adından söz ettirmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

1962'den beri odak noktamız kalitemizi sürekli iyileştirmek ve müşteri taleplerini en üst düzeyde karşılamaktır. Bu doğrultuda, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sistemlerimizde bu yenilikleri uygulayıp müşteri memnuniyetin üst düzeyde tutar, müşterilerimizden gelen tüm geri bildirimleri hizmet kalitemizi değerlendirmek ve iyileştirmek için değerli birer araç olarak görürüz.

Çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle hareket eder, enerji kaynaklarının verimli kullanılması ve enerji tasarrufu sağlanması amacıyla daha az enerji tüketimi hedefleyen sistemler ile plastik sektörüne çözüm sunarız.

Industrial Frigo benimsemiş olduğu politika doğrultusunda, üretiminin her aşamasında ürünlerinin çevreye duyarlı olmasını ön planda tutarken, 1.3 milyon euro yatırımı ile kendi enerji ihtiyacının %78'ni güneş enerjisi ile karşılayarak CO₂ üretimini azaltmaktadır.

Hastek Plastik Sistemleri olarak, yıllara dayanan tecrübemiz, müşteri memnuniyetini hedef alan ürün kalitemiz, teknik destek ve satış sonrası hizmetlerimiz ile her daim sektörün lider kuruluşu olmak ve bunu sürdürmek için çalışırız.