Preloader Close
I N D U S T R I A L F R I G O
industrialfrigo.com.tr bir HASTEK Plastik Sistemleri markasıdır.

Teknik Danışmanlık Desteği

Teknik Danışmanlık Desteği

Hastek Plastik Sistemleri, plastik sektöründeki 60 yıllık bilgi ve tecrübesi, endüstriyel soğutma ve ısıtma sistemleri konusundaki uzmanlığı ile Avrupa'nın en büyük firmalarının arasında yer alan Industrial Frigo markasından aldığı güç ile müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine en doğru ve en uygun sistemi seçme konusunda uzmanlaşmıştır.

Hastek Plastik Sistemleri, plastik sektöründeki uzmanlığı ve güçlü mühendis kadrosu ile müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına en doğru ve etkin çözümü üretme prensibiyle çalışmaktadır. Bu prensip doğrultusunda, işletmelerin ihtiyaç ya da sorunlarına yönelik projelendirme, tedarik süreçleri, tesisin içinde cihazın yerleşimine uygun tesisata kadar birçok aşamada en uygun çözümleri sunarak, güven ve memnuniyet esaslı bir hizmet politikasıyla hizmet vermektedir.

Uzman mühendis kadromuz, sistem gereksinimlerinin belirlenmesi, ürünlerin teknik detaylarının oluşturulması, yatırım ve işletme maliyetlerinin en efektif şekilde kullanılması noktasında doğru projelendirme çalışmaları yaparak, en uygun sistem ve ürünü müşterilerimize sunmaktadır.